Real estate
( nájdených 
604
 realít z celkom 604 )

Kancelárske priestory v Petržalke

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-96 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Gogoľova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
16 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-96

Na Gogoľovej ulici v štvorpodlažnej administratívnej budove ponúkame na prenájom kancelárske priestory 16m². Budova prešla čiastočnou rekonštrukciou, podlahy sú laminátové, okná plastové, k dispozícii je bezplatné parkovanie  a optický internet. Cena vrátane energii : 9,70 €/m2/mesiac + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...