Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Skladové priestory v Rači

Komerčné priestory
cena: 5,- €/m2/mesiac
ID: LS-SP-61 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Na pántoch
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
75 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-61

V Rači ponúkame na prenájom skladové priestory 75 m² s výškou 8 m (bez chladenia), cena: 375,- Eur/mesiac/ + DPH, ďalší sklad 130 m2 s výškou 3,5 m (s chladiacim zariadením), cena: 520,- Eur/mesiac/ + DPH. Prístup ku nim je z rampy cez 250 m2 manipulačnú miestnosť. Sklady sú zateplené, podlaha betónová. Prístup je cez vrátnicu 24/7 dní, elektrina 220/380V, dobrá dostupnosť na obchvat aj letisko, MHD zastávka pred objektom.

Parkovanie pre nákladné aj osobné autá v areáli, možno prenajať i spevnené plochy a kancelárske priestory.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...