Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Kancelárske priestory na Novej Rožňavskej

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-98 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Nová Rožňavská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
400 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-98

Ponúkame na prenájom v pôvodnej, čiastočne rekonštruovanej budove kancelárske priestory o celkovej ploche 400 m². Nachádzajú sa na 2 NP (285 m²) a 3. NP ( 105 m².) od 15 do 30 m², niektoré z nich sú prepojené aj prechodovými dverami (ideálne pre jednu firmu). K dispozícii je aj 60 m² priestor s kuchynskou V budove sú internetové rozvody, väčšina miestností má klimatizáciu, podlahy sú laminátové alebo kobercové, okná plastové. Prenajímateľ zabezpečí v prípade požiadavky úpravu priestorov do štandardu. Plánované je zateplenie budovy  a nové rozvody IT. Cena: 9,50 €/m²/mesiac vrátane energie (aj klimatizácie) + DPH, internet nie je v cene. Parkovanie je pred objektom od ulice alebo v areáli (35,- €/box/mesiac).


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...