Real estate
( nájdených 
585
 realít z celkom 585 )

Kancelária v jednopodlažnej budove

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-99 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Nová Rožňavská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
60 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-99

Ponúkame na prenájom 60 m² kancelársky priestor v Bratislave na Novej Rožňavskej. Nachádza sa na 1.NP. do ceny 9,50 €/m²/mesiac vrátane energie (aj klimatizácie) spoločných priestorov + DPH, internet nie je v cene. Parkovanie je pred objektom od ulice alebo v areáli (35,- €/box/mesiac).


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...