Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Na predaj 7 - izbový rodinný dom v Malých Bieliciach - Partizánske

Domy a vily
cena: 159.000,- €
ID: TB672 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
988 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB672

Ponúkame Vám na predaj priestranný 7- izbový rodinný dom v Malých Bieliciach s podlahovou plochou 200 m 2 a s úžitkovou plochou aj s pivnicou až 300 m2. Dom bol postavený v roku 1999. Celková rozloha pozemku je 988 m2, prístup na pozemok z ľ strán, čo dáva možnosť predať časť pozemku ako stavebný pozemok alebopostaviť ďalší rodiiný dom. Dispozícia: 1. nadzemné podlažie - 3 izby (obývačka s balónom), chodba, samostatné WC a kúpeľňa, 2. nadzemné podlažie - 4 izby (2 sú s výstupom na balkón), chodba a kúpeľňa s WC. V pivnici sa nachádaza garáž s miestom pre 2 autá za sebou, chodba, kotoľňa a  2 miestnosti. Kúreniie zabezpečené plynovým kotlom, odpad riešený do kananlizácie. Do domu sú napojené všetky inžinierske siete (Obecná voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Napozemku studňa. Dom je zateplený, má drevené okná, je v dobrom stave vhodnom na okamžité bývanie, všetko funčné. Vonku za domom altánok na posedenie. Bližšie informácie volajte na 0908224482. Dohoda na cene možná. 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...