Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Znížená cena 2,5 izbový byt na predaj v Partizánskom s balkónom

Byty
cena: 62.000,- €
ID: ABPE01 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
59 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
2
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ABPE01

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt Partizánske. Byt má výmeru 59m2 v osobnom vlastníctve. , Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, čo zahŕňa: plastové okná, plávajúce podlahy, nové stierky, pôvodné parkety vybrúsené a lakované. Kuchynská linka na mieru. Interiérové a vchodové dvere vymenené. Byt sa nachádza v centre mesta, dobrá dostupnosť k obchodným centrám. K bytu patrí aj balkón, pivnica.


Maklér:

makler
Mgr. Andrea Budayová
0905967535
budayova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...