Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Rodinný dom v Hornej Vsi

Domy a vily
cena: 61.000,- €
ID: ABHV1 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Horná Ves
Ulica:
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
288 m2
Plocha pozemku:
1263 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
ABHV1

Ponúkame na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom v obci Horná Ves. Rod.dom je zložený z rôznych materiálov, z roku 1950. Pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, WC, vstupnej chodby s výstupom do podkrovia, kde je možnosť dobudovania podkrovných izieb. Kúpelna sa v dome nenachádza. V dome je možnosť dobudovania kupelne. Dom je čiastočne podpivničený, vymenená elektroinštalácia, drevené okná, nové omietky, strecha sedlová - plechová. Pozemok je mierne svahovitý, na hranici pozemku je obecný potok. Je treba vidieť.


Maklér:

makler
Mgr. Andrea Budayová
0905967535
budayova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...