Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

3 izbový byt Topoľčany Juh

Byty
cena: 69.900,- €
ID: LG3Isalx Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
J. Alexyho
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
77 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LG3Isalx

Ponúkame Vám na predaj veľký  3 izbový byt v meste  Topoľčany na sídlisku juh na ulici  J. Alexyho. Jedná sa o 3 izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 77m2.Byt sa nachádza na vvvýšenom poschodí s balkonom je v osobnom vlastníctve bez ťarchy . Podlahy v byte sú pvc. Steny niektoré majú  stierky, omietky, tapety. Okná sú  pôvodné zachovalé drevenné .Byt aj napriek tomu že je v pôvodnom stave je veľmi zachovalý .  Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: pôvodný stav. Kúrenie: centrálne.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. 


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...