Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Rodinný dom na predaj Velké Bielice

Domy a vily
cena: 97.000,- €
ID: MI 699885 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
836 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 699885

Ponúkame na predaj atrijový rodinný dom vo Veľkých Bieliciach. Vstup do domu tvorí menšia predsieň odkiaľ vstupujeme do priestrannej haly s prechodom do obývačky a kuchyne + 3 obytné miestnosti, kúpeľňa a samostatné wc. Takmer so všetkých izieb vstup na balkón, ktorý lemuje vnútornú časť domu. Okná v celom dome plastové, plávajúce podlahy. V suteréne je spoločenská izba s krbom a jedna obytná izba + kotolňa a priestor, kde sa dá vytvoriť kúpeľňa s wc a východ do záhrady. Plynové kúrenie, strecha šikmá- IPA. Odpad vedený do žumpy, vlastná studňa. Dom je čiastočne zateplený.


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...