Real estate
( nájdených 
675
 realít z celkom 675 )

Na prenájom, výhodné obchodné priestory priamo v centre mesta - Nám. SNP - Partizánske! Voľné okamžite!

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: MP 778877 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
500 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 778877

Prenajmeme lukratívne obchodné priestory priamo v centre mesta Partizánske na nám. SNP v Partizánskom. Nachádza sa na 1p.s výbornou dostupnosťou a viditeľnosťou. Priestor má 500 m2, predtým využívaná ako fungujúca reštaurácia s kapacitou 100 ľudí. Rozloha reštaurácie je 250 m2 a 250 m2 je kuchynská časť, sklad. priestory, sociálne zariadenie pre zamestnancov, nákladný výťah. V prípade záujmu je možnosť pokračovať v zabehnutej reštaurácií. Priestor je možné využiť aj na iné ako reštauračné účely, dá  sa využiť komplexne ako jedna prevádzka s rozlohou 500 m2, ale dá sa prispôsobiť aj na menšie časti a upraviť podľa využitia. Vykurovanie je spoločné, ale bude zakomponované v cene nájmu, ostatné energie sú merateľné. Prenájom priestoru bude pozostávať z ceny nájmu (dohodou pri osobnom stretnutí) +DPH + el.energie + voda. Priestor má vchod od námestia čo dáva možnosť zviditeľniť reklamné pútače a zadný vchod so schodiskom a nákladným výťahom. Súčasťou priestoru je aj spoločná garáž s ostatými nájomcami. Priestor vhodný ako reštaurácia, predajňa s akýmkoľvek sortimentom tovaru, oblečenia, sídlo firmy a pod. Súčasťou priestoru sú sociálne zariadenia.


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...