Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Na predaj rodinný dom v obci Horná Ves.

Domy a vily
cena: 31.000,- €
ID: PM 88776 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Horná Ves
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
196 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 88776

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Horná Ves. Dom je po rekonštrukcii čo zahŕňa:  nová elektroištalácia, vodoištalácia, okná plastové, nová kúpeľňa s murovaným sprchovacím kútom, plávajúce podlahy, dlažba, vymenené vchodové dvere. Kúrenie je v dome zabezpečené krbom na pevné palivo a prieduchy v izbách, zohrievanie vody elektrickým bojlerom. Dom sa nachádza v spoločnom dvore. TREBA VIDIEŤ


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...