Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Prenájom kancelárskych priestorov na Trnavskej Ceste.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: DS17 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
225 m2
ID inzerátu:
DS17

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej výmere 225 m2 v polyfunkčnej dvojpodlažnej budove  v Bratislave-Ružinove na Trnavskej ceste. Budovu je možné prenajať celú alebo v samostatných celkoch. Jednotlivé celky majú nasledovné výmery: 49 m2, 34 m2, 45 m2, 47 m2 a 50 m2. V každom celku okrem kancelárskych priestorov sa nachádza kuchynský kút a sociálne zariadenie. Jednotlivé celky je možné variabilne meniť podľa požiadaviek nájomcu. Každý s celkov má samostatné meranie vody a elektriny. V roku 2017 prebehla v objekte čiastočná rekonštrukcia v interiéry aj v exteriéry, boli položené nové podlahové krytiny, kompletne vymaľovaný celý interiér, nová fasáda aj so zateplením, vymenená strešná krytina. Možnosť parkovania v areály budovy za 7 €/m2/mesiac. Parkovanie pred budovou zdarma. Vstup do budovy 24/7/365. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Cena za prenájom 7€/m2 + 3€/mes. energie. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...