Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

Ponúkame na prenájom exkluzívne komerčné priestory v Partizánskom

Komerčné priestory
cena: 500,- €/mesiac
ID: TB687 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Februárová
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
39 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB687

Ponúkame Vám na prenájom komerčné alebo obchodné priestory na prenájom pri centre mesta Partizánske. Priestory sú situované v nanovo kompletne zrekonštruovanej budove cca 350 m od námestia a centra mesta 2 minúty chôdzou. Celková podlahová plocha priestorov je 39 m2. Priestor je vhodný využiť ako kanceláriu, kaderníctvo alebo obchod a podobne. Sociálne zariadenia 1 x wc, misa grohle, 2 x umývadlo, skrinky pod umývadlom. K priestorom sú 2 parkovacie miesta. Je tu aj predpríprava na klimatizáciu a alarm, všade hliníkové okná a dvere. Priestor pre svetelnú reklamu. Cena je aj s kúrením, bez elektriny a vody. Bližšie informácie na tel. č. 0908224482


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...