Real estate
( nájdených 
580
 realít z celkom 580 )

Ponúkame na prenájom exkluzívne komerčné priestory v Partizánskom

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 650,- €/mesiac
ID: TB688 Prenájom

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Februárová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
55 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB688

Ponúkame Vám na prenájom komerčné alebo obchodné priestory pri centre mesta Partizánske. Priestory sú situované v nanovo kompletne zrekonštruovanej budove cca 350 m od námestia a centra mesta 2 minúty chôdzou. Celková podlahová plocha priestorov je 55 m2. Priestor je vhodný využiť ako kaderníctvo, kanceláriu alebo obchod a podobne. Má 2 vchody - 1 predný a 1 vchod zadný. Sociálne zariadenia 2 x wc, misa grohle, 2 x umývadlo, skrinky pod umývadlom. Je k tomu miestnosť, ktorú je možné po úprave využiť ako sklad, ďalšiu kanceláriu alebo kuchynku. K priestorom sú 2 parkovacie miesta. Priestory sú napojené na klimatizáciu a kamerový systém, všade hliníkové okná a dvere. Priestor pre svetelnú reklamu. Cena je  bez energií. Bližšie informácie na tel. č. 0908224482  


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...