Real estate
( nájdených 
677
 realít z celkom 677 )

Nová administratívna budova s dobrou dostupnosťou i parkovaním pre firmy a organizácie

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2
ID: LS-KP-102 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
10
Podlahová plocha:
749 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-102

Ponúkame na prenájom exkluzívne priestory v novostavbe na Gagarinovej ulici, nachádzajú sa na 5., 4., a 3. NP. Ide o obchodno-administratívne priestory o veľkosti cca 749 m2, na každom z nich je hygienicko-sociálne zariadenie pánske a dámske, priestor pre upratovačku, predprípravu na kuchynku, v mieste so zníženým stropom sa predpokladá, že pôjde o prechodový priestor, ostatnú časť možno členiť podľa požiadaviek nájomníka. Úpravy podľa dohody môže urobiť prenajímateľ ale aj nájomník - týka sa napr. aj podlahy. Ideálne pre firmy alebo organizácie s väčším počtom zamestnancov sústredených na jednom mieste vhodné aj pre vytvorenie zdravotného strediska či súkromnej kliniky. Ako bonus je možné získať ateliér s možnosťou krátkodobého ubytovania obchodných partnerov alebo manažmentu, prípadne využitia ako separovanej kancelárie. Každé poschodie má vlastné merače na vodu, elektrinu. Orientácia okien je na všetky svetové strany, hlavná je na juh, priestor má však hliníkové otvárateľné okná vybavené vonkajšími žalúziami na všetky strany.

K dispozícii sú parkovacie plochy v suteréne, na prízemí kryté a na 1 nadzemnom podlaží 2/3 kryté zvyšok nekryté (na ňom je i nabíjačka pre elektromobily), prístup na jednotlivé podlažia je výťahom i schodiskom. Možnosť užívania nepretržite 24 h.

Výška nájmu 8,50- Eur/m2/mesiac je vecou dohody, odvíja sa od veľkosti prenajatej plochy v m2 a dĺžky nájomnej zmluvy.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...