Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Potravinový sklad v Podunajských Biskupiciach

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: LS-SP-63 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Závodná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
1125 m2
ID inzerátu:
LS-SP-63

Ponúkame Vám na prenájom v Bratislave - Podunajské Biskupice, potravinový sklad pozostávajúci z troch interiérových priestorov s celkovou rozlohou 1125 m2. Vybavený je chladiacimi boxami, termoregulačnou jednotkou, meračmi na spotrebu energie, sociálnym zázemím (kuchyňa, šatňa, toalety, sprcha) a prijímacou kanceláriou. Mesačný nájom 3,50 Eur/ m2 + DPH, preddavky za spotrebu energií (elektrika, voda, plyn) podľa reálnej spotreby. Spevnené plochy v areály možno prenajať 1 Eur/m2/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...