Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

2 generačný dom v centre mesta na predaj!

Domy a vily
cena: 108.000,- €
ID: MI 774411 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
147 m2
Plocha pozemku:
495 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 774411

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v centre mesta Partizánske. Jedná sa o dvojpodlžný dom. Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa, špajza, kúpeľňa s wc, obývačka a dve izby. Na druhom podlaží sa nachádza kúpeľňa s wc, priestranná svetlá obývačka a 3 spálne, s chodby na poschodí vstup na terasu. Súčasťou domu je garáž. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný. Patrí k nemu pozemok o rozlohe 495 m2. Je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Dom má výhodnú polohu priamo v centre mesta. Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...