Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Prenájom - kancelárie - Topoľčany - Stummerova ulica

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: dzprenajomstummerova Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Stummerova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
55 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
dzprenajomstummerova

Ponúkame Vám na prenájom v meste Topoľčany, Stummerova ulica kancelárske, prípadne obchodné priestory, v rodinnom dome v centre mesta. Priestory sú po rekonštrukcii  Na I. NP sa nachádza vstupná chodba zabezpečená dverami s elektronickým vrátnikom, spoločná vybavená kuchyňa, 2x WC a miestnosti na prenájom (22m2, 30m2). Na II.NP sú ďalšie priestory vhodné na prenájom. Vykurovanie zabezpečujú klimatizačné jednotky v každej miestnosti. Nová elektroinštalácia, pripojenie na internet. Nové, uzamykateľné interiérové dvere. Možnosť prenajať aj celý objekt - cena dohodou. Pred domom bude verejné parkovanie pre klientov, vo dvore súkromné parkovanie pre nájomníkov. Možnosť využívať aj garáž vo dvore. Plocha: úžitková 22-30m2. Podlaha: parkety, dlažba. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: sporák.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 7 €/m2/mesiac - vrátane energií. Voľné od 04/2019.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...