Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Kancelárske priestory v Ružinove

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-103 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Sabinovská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
110 m2
ID inzerátu:
LS-KP-103

Ponúkame na prenájom prenájom 4 samostatne vstupnými dverami vyčlenené kancelárske priestory na Sabinovskej ulici v blízkosti Štrkoveckého jazera. Nachádzajú sa na 3. poschodí, s celkovou výmerou vrátane chodby z ktorej sa vstupuje do jednotlivých miestností cca 110 m2. Dve miestnosti sú spojené prechodovými dverami, jedna (veľkosť 30 m2 má prívod na vodu, vhodné využiť na inštaláciu kuchynky alebo umývadla.Budova je vybavená výťahom, sociálnymi zariadeniami na každom poschodí, optickou internetovou sieťou a kamerovým systémom. Súčasťou budovy je parkovisko, počas pracovných dni 8:00-18:00 je  pri vstupe vrátnik, počas víkendov a sviatky sa využíva elektronický vrátnik na čip), V okolí sa nachádzajú potraviny (Billa, Kaufland), fitness centrum, park s jazerom, viaceré reštaurácie, lekáreň a iné. Cena: základný nájom 10 €/m2/mesiac m2/mesiac bez DPH + servisné poplatky (služby) 4,- € m2/mesiac bez DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...