Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Predaj RD v Cíferi

Domy a vily
cena: 120.000,- €
ID: LS-RD-16 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Cífer
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
115 m2
Plocha pozemku:
665 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-16

Ponúkame na predaj celopodpivničený dvojpodlažný rodinný dom s rovnou strechou, postavený v 70. rokoch minulého storočia.  I NP pozostáva z pravouhlej vstupnej chodby, toalety, komory, obývačky, samostatnej kuchyne s orientáciou do záhrady, kúpelne so sprchovým kútom a schodiska vedúceho na 2. NP, ktorého súčasťou sú dve izby a balkón. Stav pôvodný, vymenené sú len všetky okná a vstupné dvere. Súčasťou 305 m2 záhrady je prístavba o výmere 24 m2. Zastavaná plocha domu je 341m2, celková plocha pozemku 665m2. Cena: 120 000 € nezahŕňa rezervačný poplatok. Dohoda možná.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...