Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Komerčný objekt - prenájom - Krušovce

Komerčné objekty
cena: 3.900,- €/mesiac
ID: dzkrušovprenajom Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krušovce
Ulica:
Hlavná
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1100 m2
ID inzerátu:
dzkrušovprenajom

Ponúkame Vám na prenájom komerčný objekt v obci Krušovce, Hlavná ulica. Objekt na pozemku 50 ár pozostáva z kancelárskych objektov, prípadne predajne, šatní, skladov, výrobná hala, otvorený sklad. Kancelárie/predajňa - 134m2 so zázemím - sociálne zariadenia, kuchynka. Šatne pre zamestnancov - 176m2 - sociálky. Hala o rozmeroch 13*50m - 660m2 - vykurovaná. Uzavreté sklady 132m2 a otvorené prekryté skladovacie priestory - 315m2. Objekty pripojené na všetky inžinierske siete. Vykurovanie objektov zabezpečujú plynové kotle a kotol na pevné palivo. Vstup do areálu zabezpečený automatickou posuvnou bránou. Možnosť parkovania pre osobné aj nákladné automobily. Plocha: úžitková 1100m2, zastavaná 1100m2, pozemku 5041m2. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Dláždená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Cena 3 900 €/mesiac plus energie.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...