Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Na predaj rodinný dom v Hradišti - novostavba

Domy a vily
cena: 115.000,- €
ID: TB693 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Hradište
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Podlahová plocha:
94 m2
Plocha pozemku:
674 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB693

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hradišti v okrese Partizánske. Dom je v stave výstavby. Predpokladaný čas ukončenia do konca jesene 2019. Dom má položené základy a deku. Nachádza sa v kľudnej časti obce na vedľajšej ulici s pekným výhľadom so záhrady. Podlahová plocha domu je 94 m2, má 4 izby, kúpeľňu, samostatné WC, chodbu, zádverie a kuchyňu. Dom sa bude predávať v stave holodomu, je možnosť dokončiť aj interiér. Celková rozloha pozemku je 674 m2. V dome bude zavedená obecná voda, elektrina a odpad bude riešený do žumpy. Bližšie informácie na tel. č. 0908224482 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...