Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Obchodný priestor na prenájom Topoľčany

Komerčné priestory
cena: 5,- €/m2/mesiac
ID: dzprenajompp04 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
J. Jesenského
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
67 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
dzprenajompp04

Ponúkam na prenájom priestor vhodný na obchod, služby v meste Topoľčany, J. Jesenského. Jedná sa o priestor v zrekonštruovanej budove "Junior". Veľkosť 67m2, podlaha - liaty betón, steny, stropy sádrokarton. Vstup do priestoru zabezpečuje rolovacia mreža. Voda, elektrina - vlastné merače. Vstup do objektu zabezpečený alarmom. Na poschodí sa nachádzajú spoločné sociálne zariadenia - WC. Možnosť využiť reklamný priestor na priečelí budovy. Plocha: úžitková 67m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: betón. Okná: plastové.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zateplená. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Cena 4,5€/m2/mesiac plus 45 Eur/mesiac formou zálohovej platby - kúrenie, voda. Elektrina podľa spotreby.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...