Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Kancelárske priestory v centre mesta

Komerčné priestory
cena: 100,- €/m2/rok
ID: LS-KP-105 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hornopotočná
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
14 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-105

Ponúkame na prenájom v Trnave na Hornopotočnej ulici kancelárske priestory v podkroví z úžitkovou plochou 14 m2, 18,75 m2 a 48,75 m2, pri najväčšej je súčasťou samostatná toaleta a sprchový kút. Dve sú vybavené klimatizáciou (KP 18,75 m2 možnosť inštalácie podľa dohody), kobercom, internetovou prípojkou a ústredným kúrením. Cena pri všetkých kanceláriách je 100,- €/m2/rok. Parkovanie v suteréne s vyhradeným miestom pri dlhodobom prenájme je 70,- Eur/mesiac + DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...