Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Priestory na obchod, alebo kaviareň v centre

Komerčné objekty
cena: 1.800,- €/mesiac
ID: LK-KP-OP Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hornopotočná
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
135 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LK-KP-OP

Ponúkame Vám na prenájom v Trnave na Hornopotočnej ulici priestory vhodné na obchod alebo reštauráciu/kaviareň. Pozostáva z ochchodnej časti, kuchyne, 2 skladov a 2 WC. Delenie kuchyne och oficiálnej plochy je sadrokartónovými priečkami.  Cena 1 800 €/mesiac nezahŕňa DPH a energie.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...