Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Na predaj stavebný pozemok Brodzany

Pozemky
cena: 40,- €/m2
ID: TB697 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Brodzany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1244 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB697

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Brodzany okres Partizánske. Pozemok má celkovú rozlohu 1244 m2. Pozemok sa nachádza v krásnej tichej časti obce v blízkosti lesa s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Vzdialenosť od centra Partizánskeho 3,8 km. Základné potrebné investície boli zrealizované. Inžinierske siete na pozemku: elektrina, voda, plyn, telefónny kábel, dažďová kanalizácia na odvádzanie povrchových vôd, ktorých realizácia stála 15.000,-Eur. Pozemok prešiel úpravami - spevnené podložie prístupovej cesty ( 40 €/m2 vybudovaný oporný múr (15.000,- EUR), výsadba tují pri prístupovej ceste so zavlažovaním (3.000,-. EUR) a takisto boli zrealizované terénne úpravy. Na pozemok je vyhotovený geoligický prieskum z dôvodu správneho založenia stavby.  K pozemku vieme dodať bezplatne vyhotovený projekt rodinného domu so stavebným povolením a ďalšie 4 projektové štúdie rodinných domov, ktoré boli vypracované na tento konkrétny pozemok a k tome ešte armovacie železo do základou. Vzhľadom kvôli uvedeným skutočnostiam je možné realizovať výstavbu rodinného domu aj podľa vlastných predstáv a to len zmenou projektu pred kolaudáciou stavby, čo ušetrí čas a financie.  Pri serióznom avážnom záujme dohoda na cene ešte možná. Bližšie informácie na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...