Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Vila v Trnave s mnohostranným využitím

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LS-RD-17 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1000 m2
Plocha pozemku:
20000 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-17

Uvažujete nad vlastným penziónom, seniorským centrom, sídlom napr. advokátskej firmy, s veľkorysým pozemkom a parkovacími plochami cca do 40 miest, alebo domom, kde by sa mohla v pohodlí žiť vaša viacgeneračná rodina? Na predaj je vila, ktorá dokáže ponúknuť  reprezentatívne priestory na prácu, súkromie, oddych ale aj priestor na voľnočasové aktivity. Vhodná najmä pre solventných záujemcov, bližšie informácie poskytnem telefonicky a počas osobného kontaktu. V prípade seriózneho záujmu sprostredkujem stretnutie s majiteľom nehnuteľnosti.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...