Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Vila v tichej lokalite Trnavy na predaj

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LS-RD-18 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
284 m2
Plocha pozemku:
15820 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-18

Na predaj je jednopodlažná rodinná vila/bungalov so záhradným bazénom. Postavená je na rozsiahlom 15 820 m² pozemku v pokojnej štvrti rodinných domov. Ponúka dostatok súkromia od ulice aj susedných pozemkov. Pri jej realizácii boli použité materiály najvyššej kvality. Bližšie informácie poskytnem telefonicky a počas osobného kontaktu. V prípade seriózneho záujmu sprostredkujem stretnutie s majiteľom nehnuteľnosti.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...