Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Dom s kanceláriami a bytom na prenájom

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LS-RD-19 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
290 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-19

V trojpodlažnom rodinnom dome sú na prenájom na prvom a druhom podlaží kancelárske priestory. Na oboch podlažiach pozostávajú z dvoch miestností, vstupné majú umývadlo a okná majú orientované do ulice. Vhodné sú ako kancelárie pre notárov, právnikov, finančných poradcov, programátorov a pod. V podkroví sa nachádza bytová jednotka o veľkosti 90 m2. Pozostáva z miestnosti ktorá pozostáva z  kuchyne, jedálne obývačky, jednej izby, šatníka a kúpeľne (WC, bidet, umývadlo, sprchový kút, vaňa). Cena prenájmu je dohodou v závislosti od potrieb a dĺžky trvania prenájmu.

Dom v prípade záujmu možno aj odkúpiť. Vhodný je pre firemné sídlo, malé zdravotné stredisko napr. zubnú, očnú či kozmetickú kliniku a podobne. Dom je podpivničený, PP podlažie 1. NP a 2.NP majú rozlohu po 100 m2, podkrovie ako vytvorené ako bytová jednotka má 90 m2. vedľa budovy sa nachádza parkovisko s kapacitou cca 15 miest. Cena domu: 550.000 Eur, parkovisko 50.000 -60.000 Eur, po dohode s majiteľom.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...