Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Starší dom v centre obci na predaj

Domy a vily
cena: 82.400,- €
ID: LS-RD-21 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Dolné Dubové
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
135 m2
Plocha pozemku:
917 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-21

V obci Dolné Dubové vzdialenej 15 km od Trnavy ponúkame na predaj starší rodinný dom so štyrmi oknami do ulice. Pozemok s rozlohou 917 m² je orientovaný na juhozápadnú stranu. Dom s pôdorysom v tvare „L“ je podpivničený iba čiastočne, steny sú kombináciou nepálenej a pálenej tehly. V roku 2012 prešiel celý jeho krov rekonštrukciou a dostal novu plechovú krytinu aj komíny. V minulosti plnil funkciu dvojgeneračného domu. Podlahy sú z dôvodu neskoršej dostavby pri niektorých miestnostiach betónové, čiastočne upravené kameninovou dlažbou, parketami alebo linoleom. Tam, kde sa nachádza latovka, zostal škvarový podklad. Vnútorné členenie domu: veranda, 4 izby 2 kuchyne, komora, kúpeľňa s vaňou, umývadlo a toaleta. Na obytnú časť z pravej strany pozemku plynulo nadväzujú hospodárske priestory. Dom má studňu aj žumpu, v roku 2019 má byť dobudovaná prípojka na obecnú kanalizáciu, na ktorú sa bude možno pripojiť. Elektrika je pôvodná, kúrenie plynovými gamatkami alebo sporákmi na tuhé palivo. Cena 82.400,- € zahŕňa aj províziu. Pri rýchlom jednaní a platbe v hotovosti je priestor na dohodu.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...