Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

Predaj pozemku na Myjavských kopaniciach.

Pozemky
cena: 16.500,- €
ID: DSP20 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Brestovec
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
0 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP20

Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu chalupy, alebo rodinného domu neďaleko Myjavy v tichom prostredí obce Brestovec o celkovej výmere  2658 m2. Pozemok vhodný na stavbu má výmeru  1073m2. Za pozemkom sa nachádza ďalšia časť vhodná na sad o celkovej výmere 1585m2. Pristup k  pozemku je z asfaltovej cesty, na pozemku je dostupná elektrina a plyn.  Celková cena za pozemok 16.500.- €


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...