Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe, parkovanie, Devínska Nová Ves

Byty
cena: 121.000,- €
ID: Tomas 000 Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Devínska Nová Ves
Ulica:
Opletalova
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
64 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
Tomas 000

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v Devínskej Novej Vsi na Opletalovej ulici.Užitková plocha 64m2. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav: staršia novostavba s balkonom. Bytová jednotka je zateplená. Kúrenie: vlastne(kotol)Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, parkovanie. Cena 123 000 € vrátane provízie RK.


Maklér:

makler
Tomáš Pihík
0910368039
tomas.pihik-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...