Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

Vinohrady Bojná / VYPLATENÁ ZÁLOHA

Pozemky
cena: 7.500,- €
ID: AKPOZBOJNA Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Bojná
Ulica:
Tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
870 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
AKPOZBOJNA

Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhradu s udržiavaným vinohradom, rodiace ovocné stromy, drevený altánok. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce Bojná. Mierne zvažujúci sa, slnečný, v tichom prostredí, v blízkosti lesa. Veľkosť pozemku 870 m2. Neudržiavaná prístupová cesta. Cena 7 500 €


Maklér:

makler
Ing. Adriana Kuklová
0905859915
kuklova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...