Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

obchodný priestor Topoľčany

Komerčné priestory
cena: 700,- €/mesiac
ID: LGpriestor Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
T. Vansovej
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
65 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LGpriestor

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre mesta Topoľčany na ul.  T. Vansovej. Jedná sa o priestor s možnosťou využitia výkladov , vlastné socialne zariadenie . Priestor je umiestnený na prízemí o rozlohe   65m2, zastavaná 65m2 .Je kúsok od centra mesta a jeho námestia . Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody. Cena 700 €/mesiac.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...