Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

Malý rodinný dom Hajná Nová Ves

Domy a vily
cena: 28.950,- €
ID: AKHAJNA Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Hajná Nová Ves
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
40 m2
Plocha pozemku:
1009 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
AKHAJNA

Ponúkame Vám na predaj dve nehnuteľnosti na jednom pozemku v obci Hajná Nová Ves, v tichej lokalite. Vhodné na bývanie, ale aj ako chalupa.  Prvý dom je v pôvodnom stave, z nepálenej tehly, strop z drevenných trámov. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu alebo na zbúranie. Druhý domček / chalupa je postavený z pálenej tehly, rozloha cca 40m2, napojený je na všetky inžinierske siete (elektrina, obecný vodovod, plyn). Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatami, v obývacej izbe je tiež piecka na tuhé palivo. Domček má predsieň, kuchyňu, dve izby, kúpeľňu so sprchovým kútom a samostatné WC. Okná sú drevené, pôvodné. Nehnuteľnosť sa nachádza na slnečnom rovinatom pozemku o rozlohe 1009m2 s množstvom okrasnej zelene. V záhradke je nasadených množstvo ovocných stromov a kríkov, skleník. Na pozemku sa nachádza studňa. Prístupová cesta k pozemku je asfaltová. 


Maklér:

makler
Ing. Adriana Kuklová
0905859915
kuklova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...