Real estate
( nájdených 
591
 realít z celkom 591 )

Na predaj 3 i byt v Partizánskom - Luhy

Byty
cena: 61.500,- €
ID: TB704 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
65 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
TB704

Ponúkame na predaj trojizbový byt 65 m2 v Partizánskom na sídlisku Luhy. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: vymenené plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere a menšie úpravy, ostatné je v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bez balkónu. Výhodou je veľká dvojmiestna murovaná pivnica s rozlohou cca 20 m2. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0908224482


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...