Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Na predaj pozemky v Partizánskom nad Šimonovanmi

Pozemky
cena: 61,- €/m2
ID: TB705 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1716 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB705

Ponúkame Vám pozemky, ktoré budú pripravené ako stavebné pozemky. Rozloha pozemkov sa pohybuje od 1716 m2 do 5400 m2. Nachádzajú sa v lukratívnej okrajovej časti mesta Partizánske nad mestskou časťou Šimonovany s pekným výhľadom na mesto a okolie. K pozemkom sa bude predávať aj podiel k prístupobej ceste. Budú dovedené inžinierske siete, pouličné osvetlenie a zhotovená prístupová cesta. Bližšie informácie na tel. č. 0908224482


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...