Real estate
( nájdených 
659
 realít z celkom 659 )

Predaj pozemku s potokom na myjavských kopaniciach

Pozemky
cena: 17.400,- €
ID: DSP24 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Stará Myjava
Ulica:
Stará Myjava
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1578 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP24

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Stará Myjava. Celková plocha 1578 m2. Pozemkom preteká riečka Myjava asi vo vzdialenosti 20 m od prístupovej cesty. Pri pozemku je dostupná elektrina aj obecný vodovod. Pozemok je vhodný na vybudovanie chaty, chalupy alebo ho možno využiť na pestovanie ovocných stromov. Výhody:Pozemok je situovaný v peknom tichom prostredí, v blízkosti sa nachádza  rekreačná oblasť s lyžiarskym strediskom Skiland. Okolitá príroda poskytuje veľké možnosti turistického vyžitia. Cena 17.400.-€.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...