Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Dvojgeneračný rodinný dom Velušovce

Domy a vily
cena: 69.500,- €
ID: AKVELUSOVCE Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Velušovce
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
245 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
áno
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
AKVELUSOVCE

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný poschodový dom v obci Velušovce. Dom je postavený z pálenej tehly (preseľanské bloky), strecha asfaltový šindel. Nachádza sa na rovinatom slnečnom pozemku s rozlohou 2575 m2. Obytná plocha: 345m2. Spodné podlažie: vstupná chodba, priestranná hala, 2 obytné miestnosti, kuchyňa, komora, špajza, kúpeľňa s vaňou a s WC. Poschodie: 4 obytné miestnosti, priestranná hala, plánovaná kuchyňa (využívaná ako izba), špajza, kúpeľňa s vaňou a WC, balkón, menšia terasa. Súčasťou domu je garáž na úrovni spodného podlažia. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: obecný vodovod, elektrická prípojka, plyn. Odpad - žumpa. Kúrenie plynové aj na pevné palivo (dva samostatné kotle). Okná a dvere: drevené (pôvodné), okná s vonkajšími žalúziami. Stav objektu: pôvodný stav, nutná rekonštrukcia. Rovinatý rozľahlý pozemok, možnosť rozdeliť na dva pozemky. Za domom záhrada s ovocnými stromami, hospodárske budovy, pred domom drevený altánok. Asfaltová prístupová cesta. Časť pozemku je možné odpredať ako ďalšiu stavebnú parcelu so samostatným prístupom. V blízkosti obce Velušovce sa nachádza rekreačná oblasť Kulháň, Podhradie, vodná nádrž Duchonka. Cena 69 500 €


Maklér:

makler
Ing. Adriana Kuklová
0905859915
kuklova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...