Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Administratívne priestory od 20m2, Rebarborová ul., Bratislava II.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LChar Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Vrakuňa
Ulica:
Rebarborová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
20 m2
ID inzerátu:
LChar

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Vrakuňa, Rebarborová. Plocha: dvojkancelaria 38,8m2 +11,9m2 spolocne priestory, trojkancelaria 63,7m2 + 19,6m2 spolocne priestory,  samostatny celok s vlastnou kuchynkou 125,4m2 + 38,4 m2 spolocne priestory. Stav objektu: postupne rekonštruované priestory. Ostatné vybavenie: internet v cene. Zabezpečenie strážnou službou a kamerovým systémom, vstup 24/7, štrukturovaná kabeláž. Cena 9 €/m2/mesiac + 2 €/m2/mesiac + dph. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...