Real estate
( nájdených 
675
 realít z celkom 675 )

Znížená cena!!!Predaj hrubej stavby Senica - Topoľová

Domy a vily
cena: 115.000,- €
ID: DSP25 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Topolová
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP25

Ponúkame Vám na predaj hrubú stavbu rodinného domu  v Senici lokalita Topoľová. Zastavaná plocha domu je 136 m2,úžitková plocha domu je 110 m2. Dispozičné riešenie: 3 samostatné izby, obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, samostatné WC, špajza, technická miestnosť, sklad a chodba. Rozloha pozemku 594 m2. Obvodové murivo HELUZ FEMILY 50 cm. Vnútorné priečky porobeton 12,5 cm. Väzníková strešná konštrukcia. Strešná krytina CREATON MAGNUM čierna glazúra. Komín SCHIEDEL 20/90, výška 6,66 m.  Stav objektu: vo výstavbe. Cena aj s pozemkom 115 000 € vrátane DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...