Real estate
( nájdených 
671
 realít z celkom 671 )

Rezervované - Predaj 3 izbového bytu aj s garážou neďaleko Myjavy.

Byty
cena: 59.900,- €
ID: DSP26 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Jablonka
Ulica:
48
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
73 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
1
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP26

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt  s balkónom čiastočne zrekonštruovaný v obci Jablonka. Úžitková plocha bytu 73 m2. Byt sa predáva aj s garážou o celkovej výmere 16 m2. Okrem garáže k bytu prináleží aj kotolňa s kotlom na tuhé palivo(čierne uhlie) a murovaná pivnica. Dispozičné riešenie bytu: 3 samostatné nepriechodné izby, priestranná kuchyňa, samostatné WC, kúpelňa so sprchovým kútom a chodba. Okná: drevené s izolačným dvojsklom. Podlahy: pôvodné linoleum, koberce. V kúpeľni a WC dlažba. Kúpeľňa WC boli kompletne zrekonštruované v roku 2014. Vykurovanie: teplovodné radiátory a elektrické konvektory.Príprava teplej úžitkovej vody v bojlery, ktorý sa nachádza v garáži.  Bytový dom je v pôvodnom stave s novou strechou. Náklady na bývanie cca 100€/mes. Celková cena aj s garážou 59.900.-€.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...