Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Prenájom kancelárskych priestorov v tichom prostredí Ružinova

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 4.500,- €/mesiac
ID: DS19 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Fibichova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
553 m2
ID inzerátu:
DS19

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v tichom prostredí Ružinova. Celková úžitková plocha 553 m2 .Objekt je po kompletnej rekonštrukcii. Na zníženom prízemí  o celkovej výmere 146 m2 sa nachádzajú 3 kancelárie a veľká zasadačka, kuchynka, 2 x WC, na prízemí o celkovej výmere 136 m2 sú 2 kancelárie, veľká miestnosť (open office), kuchynka, 2 x WC, na I. poschodí  o celkovej výmere 137 m2 je 1 kancelária, veľká miestnosť (open office), kuchynka, 2 x WC, na II. poschodí o celkovej výmere 134 m2 je 1 kancelária, veľká miestnosť ( open office), kuchynka, 2 x WC. K prenajímaným priestorom prináleží zimná záhrada aj záhrada na pozemku za objektom. Priestory sú zabezpečené alarmom. V celom objekte je štrukturovaná kabeláž, klimatizácia, internet, parkovanie na pozemku cca 7 miest. Možnosť parkovania aj na ulici pred budovou. Priestory sa prenajímajú v nezariadenom stave. Možnosť prenájmu jednotlivých poschodí aj samostatne. Výhody: tichá lokalita, výborná dostupnosť. Cena za znížené prízemie 900 €/mes. + energie, ostatné podlažia 1200€/mes. + energie.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...