Real estate
( nájdených 
659
 realít z celkom 659 )

4i byt Topoľčany sídlisko JUH

Byty
cena: 81.900,- €
ID: MN503 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt

Podlahová plocha:
98 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
10
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MN503

Na predaj štvorizbový byt v Topoľčanoch na sídlisku Juh pri základnej škole. Nachádza sa na 10. poschodí a má výmeru 98 m2. Dispozične je riešený nasledovne: vstupná chodba, veľká vstupná hala, 4x samostatná izba, veľký šatník, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. V celom byte sú vymenené plastové okná. Jadro je pôvodné z umakartu. Byt pôsobí vzdušným a priestranným dojmom a je udržiavaný vo veľmi dobrom stave. K príslušenstvu bytu patrí latková pivnica a lodžia s výhľadom na pohorie Tríbeč. Bytový dom sa nachádza v tichom prostredí, v dosahu je plná občianska vybavenosť. Bližšie info na tel. č. 0917 643 330.


Maklér:

makler
Ing. Michal Naňo
0917643330
nano-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...