Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Zariadené KADERNÍCTVO - odstúpenie

Komerčné priestory
cena: 3.200,- €
ID: AKPRIESTORTO Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
23 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
AKPRIESTORTO

Ponúkame Vám komerčné priestory - zariadené zabehnuté kaderníctvo s klientelou na odstúpenie. Priestor je kompletne zrekonštruovaný, vymenené okná, elektrické rozvody, podlahy, stierky. Priestor je v ponuke s kompletným vybavením, zariadený, tak ako na fotkách. Voda: ohrev elektrickým bojlerom. Priestor je na prízemí obytnej budovy, patrí pod bytové družstvo. Mesačné náklady cca 100 €. Plocha: úžitková 23m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena za odstúpenie: 3.200,- Eur.


Maklér:

makler
Ing. Adriana Kuklová
0905859915
kuklova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...