Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Kancelárske priestory aj parkovanie, Podunajské Biskupice

Komerčné priestory
cena: 7,- €/mesiac
ID: LS-KP-112 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
ul.Svornosti
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
27 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-112

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s úžitkovou plochou 27 m2 v Bratislave-Podunajské Biskupice, ul.Svornosti. Nachádza sa na 1. poschodí  Podlaha: plávajúca podlaha, okná: plastové, pánske a dámske toalety a kuchynský kút sú súčasťou spoločného priestoru. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Ostatné vybavenie: kuchyňa, klimatizácia, chladenie-kúrenie, trojité sklo, uzavreté chodby, bezplatné parkovanie v areáli, balkón, IT siete internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Budova leží na trase medzi Bratislavou a Šamorínom. Vďaka jej polohe ponúka veľa výhod, vrátane parkovacích boxov, rýchleho prístupu do centra, na diaľnicu D1. Cena 7,- Eur/m2/mesiac vrátane energií.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...