Real estate
( nájdených 
675
 realít z celkom 675 )

Predaj staršieho RD v Lakšarskej Novej Vsi

Domy a vily
cena: 29.999,- €
ID: DSP27 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Lakšárska Nová Ves
Ulica:
189
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
60 m2
Plocha pozemku:
662 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP27

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný  dom v Lakšárskej Novej Vesi, Nehnuteľnosť leží na pozemku o celkovej výmere 662 m2. Úžitková obytná plocha cca  60m2. V dome sa nachádzajú tri obytné miestnosti, každá o veľkosti cca 20 m2. K domu prislúcha prístavba v ktorej možno dobudovať ďalšie miestnosti (kúpeľňu + WC). Dom je postavený z pálenej tehly a má eternitovú strešnú krytinu. Vo dvore je studňa s pitnou vodou. Nehnuteľnosť je napojená elektrinu 220/380V a plyn. Obecný vodovod je vedený pred domom pri ceste. Dom je v pôvodnom stave nutná rekonštrukcia.Vzdialenosť od Bratislavy cca 60 Km. Cena 29 999 € + dohoda.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...