Real estate
( nájdených 
539
 realít z celkom 539 )

Obchodný priestor s výkladom, showroom a parkovacou plochou

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: OP-24 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
ul.Svornosti
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
180 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
OP-24

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na ul Svornosti, Bratislava II - m.č. Podunajské Biskupice, Úžitková plocha: 180m2. Nachádza sa na prízemí s výkladom do ulice, dobre viditeľný z hlavnej cesty. Dá sa využiť ako obchod alebo prevádzka. Bezproblémové parkovanie priamo pred budovou. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Volné jan/febr 2020. O cene sa informujte u makléra.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...