Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

Tichá a slnečná kancelária

Komerčné priestory
cena: 150,- €/mesiac
ID: LS-KP-116 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Župné námestie
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
16 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-116

Ponúkame na prenájom 16 m2 kanceláriu v Bratislava-Staré Mesto na Župnom námestí. S orientáciou do Michalskej priekopy. Priestor možno využiť na masážny salón, kozmetiku, manikúru, pedikúru, učebňu a pod. Cena: 150 €/mesiac + DPH/mesiac (pre neplatcu je cena bez DPH) + 50 €/energie/mesiac + DPH


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...