Real estate
( nájdených 
595
 realít z celkom 595 )

Kancelásky priestor na Župnom námestí

Komerčné priestory
cena: 450,- €/mesiac
ID: LS-KP-117 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Župné námestie
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
41 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-117

Ponúkame na prenájom dva spojené kancelárske priestory s rozlohou 41 m2 v Bratislave-Staré Mesto s možnosťou vybudovať umývadlo. Priestory možno využiť na masážny salón, kozmetiku, manikúru, pedikúru, učebne a pod. Cena: 450,- €/mesiac + DPH/mesiac (pre neplatcu je cena bez DPH) + 100,- €/energie/mesiac + DPH


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...